#TeamNL in Rio: Dinsdag 9 augustus

...

Een medaillekans voor schermer Bas Verwijlen, finales in de paardensport, het tweede duel voor de hockeyers en plankzeilers Dorian van Rijsselberghe en Lilian de Geus komen weer in actie. Kortom, dag vier van de Spelen is wederom een dag waarin veel Nederlandse sporters in actie komen. Vandaag zullen de Nederlandse zwemmers proberen het tij te keren: de afgelopen drie dagen werd in het olympisch zwembad het ene na het andere record gezwommen, maar de Nederlandse equipe viel van teleurstelling in teleurstelling. Wellicht dat Sebastiaan Verschuren de pijn op de 100 meter vrij kan verzachten, of dat de heren op de 4×200 meter kunnen stunten. In de onderstaande tabel vind je een overzicht van alle Nederlanders die vandaag in Rio de Janeiro hun opwachting maken. Bekijk het schema ONDER de foto!!

RioDag4

Programma Nederlanders dag 4

TIJD SPORT ONDERDEEL DEELNEMER(S)
16.45-23.00 schermen tweede ronde t/m finale degen individueel (m) Bas Verwijlen
14.50 roeien halve finales twee-zonder-stuurman Roel Braas, Mitchel Steenman
15.00 paardensport finales eventing (teams) Merel Blom, Tim Lips, Alice Naber-Lozeman
15.07 judo tweede ronde -63 kg (v) Anicka van Emden
15.50 roeien halve finale lichte vier-zonder-stuurman Bjorn van den Ende, Jort van Gennep, Tim Heijbrock, Joris Pijs
16.10 judo tweede ronde -81 kg (m) Frank de Wit
18.00-20.40 zeilen RS:X, Laser, Laser Radial, Finn Lilian de Geus, Dorian van Rijsselberghe, Rutger van Schaardenburg en Marit Bouwmeester
18.17 zwemmen series 100 meter vrij (m) Sebastiaan Verschuren
18.30-20.00 hockey groepswedstrijd (m) Nederland – Canada
19.00-19.50 paardensport finales eventing (individueel) Merel Blom, Tim Lips, Alice Naber-Lozeman
19.17 zwemmen 4×200 meter (m) Maarten Brzoskowski, Dion Dreesens, Robin Neumann, Ben Schwietert
21.00-23.20 turnen finale team meerkamp (v) Céline van Gerner, Vera van Pol, Eythora Thorsdottir, Lieke Wevers, Sanne Wevers
22.00-22.15 boksen achtste finales -60 kg (m) Enrico Lacruz
22.30-23.20 beachvolleybal tweede poulewedstrijd (m) Nummerdor/Varenhorst
02.00 beachvolleybal tweede poulewedstrijd (v) Van Gestel/Van der Vlist
04.29-04.35 zwemmen halve finale 100 vrij (m) mogelijk Sebastiaan Verschuren
04.38-04.50 zwemmen finale 4×200 vrij (m) mogelijk Maarten Brzoskowski, Dion Dreesens, Sebastiaan Verschuren, Ben Schwietert

BRON

...

Rood, wit en blauw zijn de kleuren waarvan ik hou!

%d bloggers liken dit: