#TEAMNL IN RIO: WOENSDAG 10 AUGUSTUS

...

Kan Tom Dumoulin ondanks zijn gebroken pols stunten, kan Ranomi Kromowidjojo zich andermaal presenteren als een koningin van het olympisch bad, kunnen de hockeysters opnieuw voor een monsterscore zorgen en wint Anna van der Breggen opnieuw eremetaal? Vragen waar vandaag een antwoord op komt. En er is meer: de volleybalsters komen weer in actie, Dafne Schippers maakt zich op voor haar eerste training in het Olympisch Stadion van Rio en Kiki Bertens en Jean-Julien Rojer zullen erop gebrand zijn zich via het gemengd dubbelspel te revancheren voor hun nederlagen in het enkelspel. Dag vijf is de volste dag tot nu, een dag die belooft van A tot Z enerverend te worden. Bekijk het schema ONDER de foto!!

RIODAG5

Programma Nederlanders dag 5

TIJD SPORT ONDERDEEL DEELNEMER(S)
13.30-15.45 wielrennen tijdrit (v) Ellen van Dijk, Anna van der Breggen,
13.50-14.10 roeien halve finale lichte-dubbel-twee (v) Ilse Paulis/Maaike Head
14.30-14.50 roeien halve finale vier-zonder-stuurman Harold Langen, Peter van Schie, Vincent van der Want, Govert Viergever
14.50-15.00 roeien herkansing damesacht Belderbos, Noort, Souwer, Van Dorp, Van Rooijen, Hogerwerf, Lanz, Rustenburg, Van Veen
15.00-15.10 roeien herkansing mannenacht Mechiel Versluis, Boaz Meylink, Dirk Uittenbogaard, Olivier Siegelaar, Boudewijn Roell, Robert Lucken, Kaj Hendriks, Tone Wieten
15.00-18.00 wielrennen tijdrit (m) Tom Dumoulin
15.00 beachvolleybal derde en laatste groepswedstrijd (v) Madelein Meppelink/Marleen van Iersel
15.18-15.30 handboogschieten knock-outfase individueel Mitch Dielemans
15.00-21.00 paardensport dressuur 18.39: Adelinde Cornelissen, 20.42: Edward Gal
15.34-15.46 roeien finale dubbelvier vrouwen Nicole Beukers, Carline Bouw, Chantal Achterberg, Inge Janssen
15.35 judo achtste finale -90 kg (m) Noël van ’t End
16.00 tennis eerste ronde mixed dubbel Jean-Julien Rojer/Kiki Bertens
16.30 judo achtste finale -70 kg Kim Polling
16.35 volleybal poulewedstrijd (v) Nederland – Italië
18.00-20.35 zeilen Laser, Laser Radial, Finn, 470 (m en v), Nacra 17 Marit Bouwmeester, Rutger van Schaardenburg, Pieter-Jan Postma, Mandy Mulder en Coen de Koning, Afrodite Zegers-Kyranakou en Anneloes van Veen
18.03-18.20 zwemmen series 100 meter vrij (v) Ranomi Kromowidjojo, Femke Heemskerk
19.30-19.53 zwemmen series 4×200 vrij (v) Andrea Kneppers, Femke Heemskerk, Marrit Steenbergen, Esmee Vermeulen
21.00-00.00 turnen meerkamp individueel (m) Bart Deurloo
21.30 beachvolleybal derde en laatste groepswedstrijd (m) Alexander Brouwer/Robert Meeuwsen
22.36-22.49 handboogschieten knock-outfase individueel Rick van der Ven
23.00-00.45 hockey groepswedstrijd (v) Nederland – China
00.50-02.20 handbal groepswedstrijd (v) Nederland – Zuid-Korea
01.30-02.30 tafeltennis finales singles (v) Britt Eerland, Li Jie, Li Jiao
03.12-03.25 zwemmen halve finale 100 meter vrij (v) mogelijk: Femke Heemskerk, Ranomi Kromowidjojo
04.55-05.07 zwemmen finale 4×200 vrij (v) mogelijk: Andrea Kneppers, Femke Heemskerk, Marrit Steenbergen, Esmee Vermeulen

BRON

...

Rood, wit en blauw zijn de kleuren waarvan ik hou!

%d bloggers liken dit: